Ümitköy TYT / AYT Özel Dersleri

Ümitköy AYT TYT Özel Dersleri

Ümitköy AYT TYT Özel Dersleri

Ümitköy Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları, AYT – TYT özel dersleri ile öğrenmede farkındalık oluşturup, öğrencliernin genel durumunu ve eksikliklerini belirleyip, öncelikle öğrencilerimizin kendilerini tanımalarını sağlayarak birlikte hedef belirlemek ve motivasyon seansları ile hedefe yönelik kararlı yol almasını sağlamak çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır.

Bu yaklaşımla, Ümitköy Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları; öğrencilerine sadece bilgi yüklemek değil, edindiği bilgilerle hareket ederek hedefe yönelik yol almasında yardımcı olur.

Özel ders öğrencinin kendisini yetersiz hissettiği ve ya öğrenmede güçlük çektiği derslerden deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanan, öğrenciyi öğrenmede merkeze alan verimli çalışmalardır.

Birebir olarak yapılan bu programların verimliliği, disiplin ve gerçekçilik sınırları çerçevesinde ancak özverili çalışmalarla sağlanabilir.

12. sınıf öğrencilerimizi okul dersleriyle birlikte Ankara Ümitköy ve Kızılay’da bulunan Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları TYT / AYT özel dersleri birlikte eş zamanlı yürütülür. Özel derslerde öğrencinin öncelikle bilgi eksikliği kapatılarak pratik kazanmaya yönelik çalışmalar yapılır. Konu bilgi eksikliklerinin kapatılması ve bilgi uygulamaları eşliğinde test çözümleri ile pratik kazandırmak bunlardan bazılarıdır.

Yapılan programın verimliliği öğrencinin kendisine olan katkısı, ölçekli tarama testleri ile haftalık olarak izlenir. Bu sonuçlar öğrenci ve ailesi ile yapılandırıcı olarak paylaşılır.

Öğrencileirmizin özelders programları dışında verimli ve kontrollü çalışamalarının, onlardan sorumlu olan eğitim koçu öğretmenlerimizin gözetiminde olması uyguladığımız programın başarıya ulaşmasını sağlayan en temel unsurlardandır.

TYT / AYT Hazırlık Kurslarımızda Uzman Psikolog Desteği

Öğrencilerimizin süreç içerisinde derslere adapte olamama ve verimli ders çalışmadaki düzensizlikler gibi, motivasyonunu engelleyici zorlukları aşmaları için uzman psikologlarımızla destek sağlıyoruz. Bu avantajlarla ve Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları’nın uzman öğretmen kadrosunun desteğiyle öğrencileirmiz öğrenme düzeyindeki gelişmeyi fark eder ve kısa zamanda kazandıkları yüksek motivasyonla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlerler.

Şu gerçek akıllardan çıkartılmamalıdır; öğrencinin hedefi ne olursa olsun, öğretmenin programa aldığı öğrencide kalıcı öğrenme sağlayarak süreci tamamlaması, yerine getirilmesi gereken ahlaki bir sorumluluktur.