Ümitköy TYT - AYT Kursu

Ümitköy TYT AYT Hazırlık Kursu

Ümitköy TYT AYT Hazırlık Kursu

Üniversiteye hazırlık basamağında olan 12. sınıf öğrencilerimizin ve liseden mezun olan öğrencilerimizin iyi bir üniversite ve istedikleri mesleğe sahip olmaları için Ankara Ümitköy Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları, sistemli çalışma anlayışı ve kişiye özel eğitim modeli ile özgün destek sağlar.

Ümitköy merkez binamızda verilen TYT AYT Hazırlık Kursları, öğrencilerimizin öğrenme potansiyellerini ortaya çıkarma ve buna uygun öğrenme yöntemlerini belirleme adımları üzerine kurulmuştur. Bu amaçla, Ümitköy’de öğrencilerimizin kendi potansiyellerini keşfederek en iyitimi almalarını sağlamak için Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları olarak farklı eğitim modelleri ile öğrenme imkanı sağlıyoruz.

 

Ümitköy TYT AYT Hazırlık Kursları sürecindeki öğrencilerimizin duygusal durum, öğrenme düzeyi ve kişisel olarak analiz edip, başarıya ulaşmaları için en doğru programları uyguluyor, deneyimli öğretmen kadromuzla yeni sınav sistemine uygun ve daima yenilikleri takip eden dinamik, özgün bir sistem içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Ümitköy Odtülüler Mat/Fent TYT AYT Hazırlık Kurs Süreci

Ümitköy TYT AYT Hazırlık Kursu

Ümitköy TYT AYT Hazırlık Kursu

Eğitim anlayışımız; sınıf program ve grup dersler ile bire bir çalışmaları bir araya getirerek TYT – AYT hazırlık sürecindeki öğrenme şekli ve algılama düzeyi farklı olan bütün öğrencilerimizin eşit öğrenme payına ulaşmayı sağlamak, bu doğrultuda her öğrencinin birbirinden farklı olan yönlerini öğrenip öğrencilerimizle birlikte özgün ve güçlü grup performans dersleri uyguluyoruz.

Performans grup derslerimizde öğrencilerimiz öğrenmelerinde birbirlerine destek olur. Paylaşıma açık ve ekip ruhuna sahip olan öğrenciler başarıya birlikte ulaşma anlayışıyla sadece sınava değil hayatada hazırlanır.

Ümitköy Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları, her öğrencisine öncelikle kendisine uygun eğitim modeli ile kaliteli eğitim almasını sağlar, bu doğrultuda sınıf derslerine ek olarak başarıda 100% artış sağlayan verimli Grup Performans Dersleri ile hedefe ulaşmakta özgün seçenekler sunar.

Neden Ümitköy Odtülüler Mat/Fen?

  • Başka takviyeye ihtiyaç kalmadan yapılan eğitim.
  • Kişisel gelişim ve sınava hazırlıkta uzman psikolog desteği.
  • Eğitim koçluğu eşliğinde ödev bitirme etüdleri.
  • Temiz, güvenilir, disiplinli çalışma ortamı.
  • Deneyimli ve alanında uzman branş öğretmenleri ile zengin yayın ve bol döküman desteği.
  • Sınav koçluğu.

TYT AYT Hazırlık Kurslarında Ümitköy'de Farklı Bir Sınava Hazırlık Platformu

TYT AYT Hazırlık Kurslarında Bire Bir İlgi

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları’nda her öğrencinin bir eğitim koçu vardır. Öğrencilerimizin temel eğitiminde ve sınavlara hazırlanmasında en büyük yardımcılarıdır. Eğitim koçu, birebir ilgi ile öğrencilerimize ve velilerimize sürekli destek verir.

Öğrencilerini en iyi üniversite ve geleceğe hazırlayan Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları; öğrencilerinin kariyerlerini uzman rehber öğretmen ve öğrenci işbirliği ile planlar. Bilimsel verilere dayanan bu süreçte bireyin hedef seçimine ve bu hedefe ulaşacak yöntemleri belirlemeye yardımcı olmakla işler.

 

Ümitköy TYT AYT Hazırlık Kurslarında Sınırlı Kontenjan

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları, hedefini yüksek tutup, büyük düşünenler için iyi bir eğitimle sınavlara hazırlıktan, sosyal aktiviteye, “dolu dolu özgün bir TYT AYT hazırlık kursu” sunar. Kontenjanlarımızın sınırlı olduğunu unutmayınız.