Ümitköy TYT AYT Hazırlık Performans Grup Dersleri

Ümitköy AYT TYT Hazırlık Performans Grup Dersleri

Ümitköy AYT TYT Hazırlık Performans Grup Dersleri

Ümitköy Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları olarak kişiye özel eğitim modeli yaklaşımımızla öğrencilerimizin hangi öğrenim yöntemine yatkın olduğunu tespit etmek ve öğrenim yöntemine göre program hazırlamak hareket noktamızdır. Tanımadığımız bir öğrenci başarıda geride kalan bir aday demektir.

Ümitköy Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları TYT / AYT hazırlık sürecindeki öğrencilerini duygusal, öğrenme düzeyi ve kişisel olarak analiz edip, daha başarılı bireyler olmaları için en doğru programları uygular. Deneyimli öğretmen kadrosuyla Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları, yeni sınav sistemine uygun ve daima yenilikleri takip eden, dinamik, özgün bir sistem içinde çalışmalarını sürdürür. Ankara’da yılların dersane deneyimi ve tecrübesi ile üniversite hazırlık sürecindeki öğrencileirmizin bu yoğun sürekteki zorlukları aşmaları için daima onların yanındayız.

Eğitim anlayışımız sınıf program ve grup dersler ile birebir çalışmaları içerir. TYT – AYT Hazırlık sürecindeki öğrenme, algılama düzeyi farklı olan bütün öğrencilerimizin eşit öğrenme payına ulaşmalarını sağlamaktır. Bu doğrultuda her bir bireyin farklı olduğunu biliyor ve birlikte verimli çalışma yapabilecek öğrencilerimizle özgün güçlü performans grup dersleri uyguluyoruz.

Performans grup derslerimizde öğrenciliermiz öğrenmelerinde birbirlerine destek olur, paylaşıma açık ve ekip ruhuna sahip, birlikte başarıya ulaşma anlayışıyla sadece sınava değil, hayata da hazırlanırlar. Ümitköy merkez binamızdaki performans grup derslerimizde öğrencilerin öğrenme düzey farklılıkları en aza indirgenir. Ayrıca şu gerçek unutulmamalıdır, kalabalık sınıflara kıyasla çok az sayıda öğrenci içeren grup derslerinde her bir öğrenciyi tanımak ve onların kişisel özellik ve öğrenme düzeylerini dikkata alarak çalışmalar yapmak başarıya giden en temel yoldur.

Ümitköy TYT AYT Hazırlık Eğitim Koçluğu

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları, modern eğitim anlayışı çerçevesinde performans grup derslerinde her bir öğrencisini bu yoğun hazırlık sürecinde daha da güçlü ve donanımlı kılmak için eğitim koçları ile öğrencileirni günlük / haftalık ödevlendirir. Onları takip edip, öğrenme düzeylerinin kontrolü ile süreçte sağlam adımlarla ilerler.

Öğrencilerin öğrenmeye engel olabilecek duygusal proglemlerininin, dikkat dağınıklığı ve odaklanamama gibi sorunlarının uzman psikologlarımız tarafından uygulanan terapiler vasıtasıyla aşılması bireysel ve kitlesel başarıda gör ardı edilemeyecek bir avantaj sağlar.