9. Sınıf Özel Ders

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları, tamamı branş öğretmenlerinden oluşan eğitimci kadrosuyla Ankara Ümitköy merkez binasında uyguladığı özel ders programları her seviyedeki öğrencinin kavrama düzeyine uygun niteliktedir.

Ümitköy 9. Sınıf Özel Matematik Dersi

Lise eğitiminin başlangıç basamağı olan 9. sınıf öğrencilerinin matematik dersini daha kolay ve severek öğrenmeleri bu başarının da diğer derslerde orantılı olarak yansıması önceliğimizdir. Yine bilinmelidir ki iyi bir üniversite ve hayatın başlangıcı olan 9. sınıfta her düzeyde öğrenci için iyi bir başlangıç ve doğru bir çalışma ile başarılı sonuç almayı sağlayacağından 9. sınıf öğrencilerimiz için özel ders programları geliştirmekte ve uygulamaktayız.

Önerilen Özel Dersler

Öğrencilerimizin 9. sınıfta Matematik, Fizik, Kimya ve Türkçe gibi temel derslerde özel ders programlarına katılımlarını bilinçli tüm ebeveynlere tavsiye etmekteyiz.

Uzman Psikolog Desteği

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları, öğrenciler için hazırladığı özel ders programlarıyla öğrenme güçlüğü ve dikkat dağınıklığı gibi öğrenme sürecinde öğrencilerimizin karşılaşacağı engelleri Uzman Psikolog desteği sayesinde kolayca üzerlerinden atmalarını sağlamaktadır.

Bu uygulamalarımız doğal olarak öğrencilerimi öğrenme sürecinde rahatlatır, enerji ve potansiyellerini hedefe yönetlik en etkin şekilde kullanmalarını sağlar.

Ankara'da öncü branş öğretmeni kadrosu, eğitim koçları ve uzman psikologlarıyla hedefe yönelik kararlı yol almak Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları ile artık çok kolay.

Kişiye Özel Öğretim Modeli

Kişiye özel öğretim modeli ile, 9. sınıf ve lise öğrencilerimize sağlam bir temel kazandırıyoruz. En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın Matematik, Fizik, Kimya, gibi öğrenme güçlüğü çektiği derslerdeki zorlukları kolayca aşmaları için Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları ile yola devam edin.

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları Öğrencilerine Neler Kazandırır?

Özel ders branş öğretmenlerinden oluşan kadromuz, öğrenmede farkındalık oluşturup, öğrencinin kendisini tanımasını sağlayarak ulaşabileceği en yüksek hedefi belirlemek ve belirlenen bu hedefte doğru ve kararlı yol almasını sağlar.Öğremtenlerimizin deneyim ve bilgi birikimleri öncülüğünde öğrencinin öğrenim şeklinin tespitiyle birlikte hazırlanacak özel ders programlarıyla öğrencilerimizin başarıya ulaşması hedeflenir.

Öğrencilerimiz, öğrenmede ne gibi etkili yollar izlemeleri gerektiğini görerek, verimli çalışma stratejileri kazanırlar.

Özel ders program aşamalarının uygulanması sürecinde öğrencilerimiz, ders öğretmenleri dışında eğitim koçu ve uzman psikologlarımızdan hedefe yönelik destekler alırlar.

Ümitköy 9. Sınıf Özel Ders

Ümitköy 9. Sınıf Özel Matematik Dersi

9. sınıf özel matematik derslerimiz haftada 4 saattir. Ümitköy merkez binamızda, Matematik branş öğretmenleri tarafından verilen dersler, öğrencilerimizin öğrenme şekline göre şekillenir.

Ümitköy 9. Sınıf Özel Türkçe Dersi

Haftalık ders programında 3 saat ayrılan özel Türkçe dersleri, Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumlarına ait olan Ümitköy yerleşkesinde öğrencilere sunulmaktadır.

Ümitköy 9. Sınıf Özel Fizik Dersi

9. sınıf özel Fizik dersleri haftalık programda 3 saatlik yer tutar. Fizik branş öğretmenleri tarafından verilen özel derslerde öğrencinin Fizik dersine katılmı hedeflenir.

Ümitköy 9. Sınıf Özel Tarih Dersi

Haftada 2 saate yayılan özel Tarih derslerimiz, Ankara Ümitköy'deki merkez binamızda Tarih öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Ümitköy 9. Sınıf Özel Kimya Dersi

9. sınıf özel Kimya dersleri haftalık programda 3 saatlik yer tutar. Ümitköy'de bulunan merkezimizde Kimya öğretmenleri tarafından verilen özel dersler ile öğrencilerimizde Kimya derslerinde başarılı olmaları sağlanır.

Ümitköy 9. Sınıf Özel Coğrafya Dersi

Özel Coğrafya dersleri, Ankara Ümitköy'de bulunan Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları merkez binasında Coğrafya branş öğretmenleri tarafından haftada 2 saat olarak planlanmıştır.

Ümitköy 9. Sınıf Özel Biyoloji Dersi

Biyoloji derslerimiz Ankara Ümitköy'deki merkez binamızda 9. sınıf öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanmaktadır. Haftada 3 saat ayrılmıştır.