6. Sınıf Özel Ders

6. sınıf özel ders

6. sınıf özel ders

Orta okula geçen öğrenciler sürecin başında okula ve sınıf arkadaşlarına uyum problemleri yaşamaktadırlar. Bu problemler zamanında çözülmezse ilerleyen süreçte özgüven kaybı, yalnızlık, antisosyal davranışlar ve derslerde başarısızlık gibi istenmeyen kötü sonuçlara yol açabilir.

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları, 6. sınıf öğrencilerimizin okula uyum sağlamasında ve ödevlerinin tamamlanmasında eğitsel rehberlik çalışmaları dahilinde öğrencilerimize destek oluyor ve olası problemlerin önüne geçiyoruz. Hafta sonu ve hafta içi okuldan sonra 6. sınıf orta okul öğrencilerimizle yaptığımız özel ders ve bire bir programlar, öğrencilerin destek almasında ve sorunlarını özgürce dile getirmesi açısından oldukça verimli bir çalışma ortamı sağlar.

Bu özel ders programlarımız gerektiğinde Eğitim Kurumlarımızda olduğu gibi, ihtiyaç duyulması durumunda öğrencilerimizin evinde de düzenli olmak üzere belirlenen gün ve saatlerde haftalık özel ders ve destek programları oluşturulabilmektedir.

 

Özel Derste Branş Öğretmeniyle Çalışmanın Avantajı

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumlarında, aldığınız her özel ders o ders konusunda uzman olan branş öğretmenleri tarafından eğitim verilmektedir. Uzman branş öğretmenler tarafından verilen özel derslerin en büyük avantajı ise; özel ders alan öğrenclerimiz üzerindeki olumlu sonuçların bir kaç hafta içerisinde görünmesidir.

Öğrencilerimizin derse olan eğilimi, kavram boyutu yönünden konuları kavrama ve soruları kolayca çözüme ulaştırmayla birlikte kendine güvenin artışı kısa zaman içerisinde kolayca fark edilir.