11. Sınıf Özel Ders

11. Sınıf öğrencilerimiz artık üniversites hazırlık olan bir sonraki yılın ön hazırlık süreci içinde olduklarından bilinçli ve daha sağlam adımlarla yol almalıdır.

Bire Bir Özel Ders

Bu sağlam adımlar ancak yoğun ve verimli hazırlık çalışmaları ile atılabilir. Böyle bir süreçte öğrencilerimizin kısa sürede sonuca ulaşmalarını sağlayan bire bir özel ders programların ihtiyaca göre öğrenme düzeyi ve pratik yapmada sağlam bir temel oluşturur.

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları deneyimli öğretmen kadrosuyla özel ders çalışmalarını bu sağlam platformu oluşturacak şekilde uygular.
11. sınıf özel ders

ODTÜLÜLER MAT/FEN İLE ARTIK SINAVLARA HAZIRLIKTA DAHA GÜÇLÜSÜNÜZ

Öğrenciye Yönelik Özel Ders Programları

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları’nda her öğrencinin öğrenme düzeyi ve öğrenme şekli analiz edilir. Bu analiz ve değerlendirme sonucu öğrencinin aldığı özel dersi kavrama ve uygulama yönünden verim alacağı en iyi öğretmenlerimizle özel ders programı yürütülür.
Özel ders programlarımızda öğretmen kadromuz, her öğrencinin anlama/kavrama düzeyini dikkate alarak öğrencinin programa katılımını artıran uygun anlatım tekniği ile işleyiş sağlar.
Özel ders öğrencilerimizin derse odaklanamama ve dikkat dağınıklığı gibi ufak problemleri varsa ailenin de onayıyla uzman psikologlarımızın desteği alınır.

Sınav Koçluğu

Sınav koçluğu çalışmaları doğrultusunda öğrencilerimize verimli ders çalışma teknikleri öğretilip, uygulanması konusunda doğru yönlendirme ve etkili takip sistemi uygulamaktayız.
Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları’nda bire bir özel ders programlarımızda bu izlediğimiz adımların öğrencinin öğrenme gelişimindeki hızlandırıcı rolünden faydalanmaktayız. Bu çalışmalarda öğretmenlerimizin, öğrencimizi kısa zamanda tanıyıp eksikliklerini her bir öğrenciye özel olarak gidermeye çalışmasının payı büyüktür.
Programın akışı içerisinde öğrencinin durumundaki değişim ailesi ve kendisiyle periyodik olarak yapılandırıcı olmak üzere paylaşılır.
Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları’nda öğrencilerimizin katıldıkları özel ders programlarında hedefleri doğrultusunda başarıya ulaşmaları için branşlarında uzman öğretmen ve psikologlardan oluşan kadromuzla öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için her türlü desteği sağlıyoruz.