Ümitköy 10. Sınıf Özel Ders

Odtülüler Mat/Fen Eğitim Kurumları Ankara Ümitköy‘deki yeni binasında, öğrencilerine okul derslerinde yardımcı olmak için haftalık özel ders programları hazırlar. 10. sınıf öğrencilerinin eğitim müfredatına uygun hazırlanmış özel ders programlarımız, öğrencilerimizi fazla yormadan, öğrencimiz için en uygun olan öğretim yöntemlerini belirleyip, haftalık ders programında yer alan derslerdeki konuları öğrenmesini ve özümsemesini, özel dersler vasıtasıyla edindiği bilgiyi okul ve sınavlarında nasıl daha başarılı olmak için kullanması gerektiğini öğrenir.

10. sınıf özel ders

10. Sınıf Özel Matematik Dersi

10. sınıf özel matematik derslerimiz haftada 4 saat olarak planlanır, konusunda uzman öğretmen kadromuzla, birebir ya da özel ders grupları şeklinde öğrenciyle mümkün olan en rahat ortamda karşılıklı etkileşimle gerçekleştirilir.

10. Sınıf Özel Türkçe Dersi

10. sınıf özel Türkçe dersleriyle öğrencilerimiz Türkçe Dil Bilgisi ve Yazım Kuralları, Edebiyat, gibi konuları öğrencinin öğrenme stiline göre düzenleyip bilgi birikim edinmesini ve bu edindiği bilgi birikimi hem okulunda hem de gelecekte gireceği sınavlarda nasıl kullanılacağı öğretilir.

10. Sınıf Özel Fizik Dersi

Haftada 3 saat olarak planlanan 10. sınıf özel fizik derslerimiz, öğrencilerimize fizik bilimini sevme, karşılaştığı sorulara pratik yöntemlerle doğru cevaplama gibi yetiler kazandıracaktır. Özel fizik derslerini konusunda uzman öğretmen kadromuzla sunmaktayız.

10. Sınıf Özel Tarih Dersi

10. sınıf öğrencilerimiz için haftalık ders programında 3 saat ayırdığımız Tarih dersleriyle, öğrencilerimiz Türk Tarihi, Orta Çağ, Yakın Çağ, Avrupa Tarihi, gibi konularda uzman öğretmen kadrosunun aracılığıyla bilgi edinecek, bu edindiği bilgiyi okul sınavlarında ve gelecek hayatta karşılaşacağı diğer sınavlarda nasıl kullanacağını öğrenecektir.

10. Sınıf Özel Kimya Dersi

10. sınıf özel kimya dersine haftalık ders programında 3 saat ayrılmıştır. Bu süre zarfında öğrencilere kimyanın temelleri, problem çözme teknikleri ve yöntemleri öğretilir.

10. Sınıf Özel Coğrafya Dersi

Özel Coğrafya dersleri haftalık ders programımızda 2 saatimizi kapsamaktadır. Öğrencilerimiz Dünya Coğrafyası, Ülkeler Coğrafyası, gibi coğrafya konularında bilgi sahibi olur, bu edindiği bilgiyi en ideal şekilde kullanma yöntemlerini öğrenirler.

10. Sınıf Özel Biyoloji Dersi

Haftalık ders programında 2 saati kapsayan 10. sınıf özel biyoloji dersleri öğrencilerimize biyolojinin gizemli dünyasının kapılarını aralar. Severek ve isteyerek öğrenilen konular öğrencilerimizin hafızasında yer eder ve derslerinde yardımcı olur.