9.SINIF KURS PROGRAMLARI

9 . SINIF KURS / SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI

9.Sinif lise eğitiminin başlangıç bakımından önemli ilk basamagidir.
Lise ve iyi bir haystin başlangıç basamağı olan 9.sinifta atılacak adımların sağlam olması ve sonuçları iyi düşünülerek belirlenmesi gerekir.
Lise eğitiminde karsilasilacak güçlüklerin aşılması ve planlı yol alınması 9.sinifta uzman öğretmen ekibinin desteğini gerektirir.

Odtülüler mat / fen olarak 9.sinif öğrencilerine hedefledikleri iyi bir universite ve iyi bir hayat odaklı programlar uyguluyoruz.Bu programlarimizla 9.sinif öğrencilerimiz disiplin ve verimli çalışma alışkanlığı kazanır erkenden hedefe ulaşma noktasinda yol alırlar.
ODTÜLÜLER MAT / FEN egitim kadromuz ogrencilerimize özgüveni bilgiyi İstendik olarak ilk tanışmada saglar.

9.SINIF program larımız
Hedefi olan öğrencilerimizle yoğun ve gerektiği kadar belirlediğiniz saate her seviyedeki öğrencinin katılımıni sağlayan verimli yaz programları ile başlar.
Bu programlarımız ile öğrenci nin lise 9.sinif eğitimine daha kolay adapte olmaları için ogrenme eksikliği olan konular tespit edilir.Ve bu konular üzerinde yapılan yaz kamp çalışmalar ila
öğrencilerimizin Okul eğitimi dönemi boyunca daha hızlı ilerlemesi ve istenen başarıya ulaşması sağlanır.

5 ila 7 hafta süreli yapılan yaz kamp programlarimizla öğrencilerimiz
Kurs ve egitim Merkezlerimizde aldıklar eğitim dışında
evde yapacakları ödevlerin belirlenmesi ve takibi ile düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanırlar.

Programlarimizda öğrenciler imiz
Çözüm bulmakta zorlandığı sorularda ve anlamak ta gucluk cektigi konular uzerinde uzman öğretmenlerimizin desteğini alır.
9.sinif yaz programları ile öğrencilerin des ön bilgileri oluşur.Karsilasabilecek zorluklara önceden önlem alma fırsatı kazanırlar. Ayrıca program içeriğinde bulunan 90 dakika final dersleriyle yaz eğitim sürecinde kesintisiz bir öğrenme akışı sagliyoruz.

Önceden planlanmış olduğumuz bu çalışmalarımız la 9.sinif öğrencileri ön bilgiye sahip zorluklarla baş edebilecek düzeyde deneyimli kendine güvenen sorgulama yetisi kuvvetli bir fert okarak yetişir ler.
Bu farklılıklara odtülüler mat / fen
öğrencisi olmak bir ayrıcalıktir