12.SINIF KURS PROGRAMLARI

Üniversite hazırlık basamaginda bulunan 12.sinif ve Mezun öğrencilerimizin iyi bir üniversite ve istedikleri  mesleğe sahip olmaları için odtülüler mat /fen Ankara da sistemli calişma anlayışı ve kişiye özel eğitim  modeli ile özgün destek saglar.

TYT AYT hazirlik basamagindaki calismalarimiz da Eğitim politikamız öğrencilerimiz in öğrenme potansiyellerini ortaya çıkarmak ve buna uygun ogrenme yöntemleri belirlemektir. Çünkü her birey farklı ve özeldir. Bu amaçla  Ankarada öğrencilerimizin kendi potansiyellerini keşfederek en iyi eğitimi almaları için odtülüler mat / fen olarak farklı eğitim modelleri ile  öğrenme imkanı sagliyoruz.

Odtülüler mat / fen egitim kurumları TYT AYT hazırlık sürecindeki öğrencilerini duygusal , öğrenme düzeyi ve kişisel olarak analiz edip başarmalari için en doğru programları uygular.Deneyimli öğretmen kadrosu ile odtülüler mat / fen yeni sınav sistemine uygun ve daima yenilikleri takip eden dinamik özgün bir sistem içinde çalışmalarını sürdürür.
Eğitim anlayışımiz sınıf program ve grup dersler, birebir çalişmalar ile TYT -AYT hazirlik surecindeki ; öğrenme , algılama düzeyi farklı olan bütün öğrencilerimizin eşit öğrenme payına ulaşmalarinı sağlamaktır.
Bu doğrultuda her bireyin farklı olduğunu biliyor ve birlikte verimli çalışma yapabilecek öğrencilerimizle Özgün güçlü Performans grup dersleri uyguluyoruz. Grup derslerinde ogrenme düzey farklılıkları en aza inen öğrencileriz yüksek motivasyonla hedefe kilitlenirler.
Performans grup derslerimiz de ogrencilerimiz ogrenmelerinde birbirlerine destek olur. Paylaşıma açık ve ekip ruhuna sahip olan öğrenciler başarıya birlikte ulaşma anlayışı ile
sadece   SINAV A değil HAYATA  hazırlanırlar.
Odtülüler mat / fen her öğrencisine öncelikle kendisine uygun bir eğitim modeli ile kaliteli eğitim almasını sağlar.
Bu doğrultuda sınıf derslerine ek olarak başarıda yüzde yüz artış sağlayan verimli GRUP PROGRAMLARI  ile hedefe ulaşmak ta özgün seçenekler sunar.

NEDEN  ODTÜLÜLER MAT / FEN

Başka takviyeye ihtiyaç kalmadan yapılan eğitim….

Kişisel gelişim ve sinav hazırlıkta

 UZMAN PSİKOLOG desteği…..

Eğitim Koçluğu eşliğinde ödev bitirme etüdleri
Temiz ,güvenilir, disiplinli çalisma ortamı
Deneyimli, alanında uzman öğretmen  kadro
Zengin yayın ve bol döküman destegi
Sınav Koçluğu
Ekonomik  yönleriyle……………….……..

Odtülüler mat / fen

TYT /AYT hazırlıkta Ankarada farklı bir

Sınav hazırlık platformu sağlar.

BİRE  BİR  İLGİ…………………….……

Odtülüler mat / fen egitim kurumlari nda her öğrencinin bir eğitim koçu vardır.
Öğrencinin temel eğitiminde ve sinavlara hazırlanmasında en büyük yardimcisidir.
Eğitim koçu BİRE BİR ilgi ile öğrenci ve veliye sürekli destek verir.
Öğrencilerini  en iyi üniversite ve geleceğe hazırlayan odtülüler mat / fen öğrencilerinin  kariyerlerini uzman rehber öğretmen ve öğrenci işbirliği ile planlar. Bilimsel verilere dayanan bu süreç bireyin hedef seçimine ve bu hedefe ulaşacak yöntemleri belirlemeye yardimci olmakla işler.

SINIRLI  KONTENJAN …………………

Özel odtülüler mat / fen hedefini yüksek tutup büyük düşünenler için iyi bir eğitimle SINAVLARA HAZIRLIKTAN sosyal aktiviteye  “dolu dolu özgün bir kurs ”  tur.
Bundan dolayı velilere kayıt için erken davranmalarinı  tavsiye ediyoruz.
İyi bir egitim almak ve iyi bir üniversite ye yerleşmek isteyen öğrenciler için odtülüler mat / fen daha yüksek başarının tek adresi olacaktır.