11.SINIF KURS PROGRAMLARI

11. Sınıf kurs programları, hedefi olan öğrenciler için üniversite sınavının yaklaştığı yoğun, titiz ve dikkatli çalışmalar gerektiren önemli bir basamaktır. Bu sınıf öğrencilerimiz, önceki yıllardan eksiklerini kapatması gerektiği bilinci ile daha disiplinli çalışma yöntemine alışmalıdırlar.

Bu çalışmalarrın sonucunu görmeleri bakımından, 11. sınıf kurs programları ayrı bir konumdadır. İyi bir üniversite kazanmak isteyen öğrenciler disiplinli çalışma sürecine uyum sağlamalıdır. Odtülüler Matfen Eğitim Kurumları, branş öğretmenlerinden oluşan uzman kadrosuyla, öğrencilerimizin bu yoğun çalışma temposunda korkmadan ve cesaretle yol almaları için karşılaşacakları zorluklarda onlara her zaman destek olacaktır.

 

11. Sınıf okula destek ve üniversite hazırlık kursu programlarımız, sağlam bir platform oluşturmak için yaz programları ile erkenden başlar.

6/7 hafta süren 11. sınıf üniversite hazırlık kursu programlarımızda

  • Her öğrencimiz uzman öğretmen desteği ile farklı derslerden eksik olduğu konu ve soru çözüm sıkıntılarını belirleyip giderir.
  • Öğrenciler çalışma alışkanlığını pekiştirir.
  • Vaktini değerlendirip, hedefe yönelik uygulamalar yapar.
  • Kapasitesini ölçer ve farkındalık sahibi olur.
  • Uzman öğretmenlerimizin desteğiyle öğrenme kaygısı azalır ve sınav stresi ile başetme gücü artar.

 

11. sınıf üniversite hazırlık kurs programlarımızla, motivasyon ve kendine güveni artan öğrenclerimiz sınavlarına daha hızlı ve sağlam adımlarla hazırlanır.

Modern ve Kişiye Özgü Eğitim Modeli

Odtülüler Matfen Eğitim Kurumları, profesyonel kadrosuyla bütünleştiğinden ortaya çıkan eğitim hizmetinin odağında bulunan öğrenciler hazırlık sürecini mükemmel bir kazanç ve fırsata çevirebilirler. Bu kazanç ise ancak disiplinli ve özverili çalışmalarla sağlanır.

Siz öğrencileride kendine özgü eğitim modeliyle başarıya ulaşmanız için Odtülüler Matfen Eğitim Kurumlarına bekleriz…